עצים לפי מידה

כל פרוייקט גדול המשלב בתוכו עבודות נגרות זקוק לא פעם לאספקה גדולה של עצים לפי מידה. בין אם מדובר בפרוייקט בנייה גדול בבית מגורים ובין אם בריהוט מחודש של גן ילדים,
בין אם אתם נגרים חובבים המבקשים ליצור ארון בגדים חדש או מיטה זוגית ובין אם אתם נגרים מקצוענים העוסקים כבר שלושים שנה במקצוע, עבודת העץ חייבת להיעשות בצורה מקצועית ובאמצעות עצים איכותיים.

סוגי העצים השונים

במחסן העצים שלנו בדקור-עץ אנו מזמינים אתכם לבחור עצים לפי מידה ממבחר גדול של עצים מהארץ ומהעולם. עצי אלון, אורן, תיק, דובדבן, איפאה, במבוק ועוד רבים אחרים.
סיוע בבחירת סוג העץ או פרטי אספקת עצים לפי מידה כדרוש לכם תוכלו לקבל ישירות מאחד הנגרים שבמקום שיעניק לכם ליווי לאורך כל השלבים בדרך.
העצים יכולים לשמש אתכם לכל מטרה, שימוש חיצוני לבניית פרגולות, גדרות, אדניות חוץ או גגות רעפים וכדומה או גם לשימוש פנימי, חיפוי קירות ותקרות בעץ או בניית רהיטים, ארונות מטבח ועוד.

כל סוג עץ מתאים למטרות שונות ויש לוודא את איכות ההתאמה. למשל אם בוחרים עצים לפי מידה מצופים בפורמייקה או במלמין על מנת לשמור על אופציית ניקוי קלה יש לזכור
כי עבודות עץ בעץ מצופה מורכבות יותר. למשל בעת קדיחה במשטחי עץ עשויים עץ סנדוויץ' למשל יש לוודא את איכותו ומניעת מצבים בהם הוא מתפורר או נסדק.

לאחר בחירת העץ תוכלו לבקש כאמור חיתוך מסודר על פי המידות הדרושות לכם. מומלץ כי החיתוך ייעשה במקום על ידי הנגרים המקצוענים שלנו מאשר תרכשו את העצים בצורתם הגולמית ותבצעו חיתוך עצמאי.
במידה ואתם זקוקים לאספקה קבועה של עצים לפי מידה לבית העסק נשמח לעמוד לרשותכם גם בכמויות גדולות מאד.
לנגרים חובבים יש את ההזדמנות לרכוש עצים לפי מידה גם בכמות קטנה מאד וגם במקרה הזה לקבל ייעוץ וליווי חינם.

דקור-עץ מזמינים אתכם לרכוש עצים לפי מידה בליווי מקצועי צמוד

בדקור-עץ תוכלו ליהנות משירות מקצועי של נגרים ומניסיון של 75 שנים בתחום. תוכלו לבקש ולקבל חיתוך עץ לפרוייקט כולו על פי מידות לבחירתכם,
לבצע הזמנה של עצים לפי מידה מהארץ או מחו"ל ללא תוספת עלות ובנוסף להצטייד בחנות הציוד הנלווה לנגרים שבמקום על פי הצורך.