עץ לדקים - עצים לדק מחיר

אחד הלהיטים הטרנדיים ביותר של עיצוב הגינות והחצרות בעשור האחרון הוא בניית דק עץ מעוצב. הדקים החליפו למעשה את המרפסת המסורתית והשתלבו נפלא עם הפרגולות המסיביות שצצו להן כפטריות לאחר הגשם בכל מרפסת או גינה, בעיר או בכפר.
אנשי מקצוע המעצבים דקים לפרנסתם יודעים כי החלק החשוב ביותר בתהליך הוא שלב רכישת העץ, זאת משום שהעץ הוא חומר הגלם המרכזי בדק ורמת האיכות שלו תשפיע גם על המראה הכללי של הדק וגם על העמידות שלו לאורך השנים.

עצים לדק מחיר ומגוון

הבחירה בסוג העץ הספציפי לדק המעוצב נעשית על ידי מספר פרמטרים: תכונותיו של העץ ויכולתו לשאת בתנאי חוץ לאורך השנה כולה, רמת הגימור והעמידות של העץ, הגוון והצבע שלו וכן התקציב המוקדש לפרוייקט.
באופן כללי מידע על עצים לדק מחיר ומגוון ניתן לקבל באתר הבית שלנו, כאן בדקור עץ באמצעות פנייה למוקד שירות הלקוחות. במידה ותבחרו לבוא ולבקר נוכל לערוך לכם סיור במחסן העצים ולספר לכם על סגולותיו של כל העצים לדק,
מחיר בסיסי שלהם ואפילו על מבצעים או הנחות הניתנות במקום.

עמידות ותחזוק העץ לדק

לא כל עץ יכול לעמוד בתנאים השוררים בחוץ או להתמודד עם השמש הקופחת בישראל רוב ימות השנה. לכן חשוב מאד לבחור עצים בעלי יכולת עמידות גבוהה, כך שלרוב יהיו אלו עצים כגון איפאה, אורן, עץ גושני ועוד.
העץ הגושני נחשב למסיבי יותר גם מבחינת המראה שלו לעומת עץ האורן או האיפאה הנחשבים לעדינים יותר אך עמידים באותה מידה. באופן כללי טוענים המומחים כי כלסוגי העץ זקוקים לתהליך איטום ושימור ראשוני מסיבי ביותר ולהקפדה על תחזוק שנתי.

דקים מעוצבים

את העצים ניתן לפרוס במגוון צורות, מלבניות או מרובעות, לשלב בין צבעים שונים של העץ או לבחור דווקא בגוון אחיד למראה כללי חלק ועוד. מעצבים ואדריכלים נוהגים לעשות שימוש מיוחד דווקא במשטחי הדק ומצליחים ביצירתיות גדולה להפוך את הדק והגינה ליחידה אחת מעניינת ומעוצבת להפליא.

דקור עץ, מקצועיות, איכות ושירות

אנו בדקור עץ עומדים לרשותכם לאורך הפרוייקט כולו. נגר מקצועי מטעמנו ילווה אתכם בסיור מודרך כבר בביקור הראשון במחסן העץ, יסייע לכם לבצע את הבחירות הנכונות בסוג העץ ויציע לכם שפע של פתרונות יצירתיים לרבות חיתוך עץ במידות.
במקביל תוכלו לבצע הזמנה של עצים ייחודיים, ליהנות מאספקת עץ במשלוח על פי המידות שלכם ואף לייבא במידת הצורך עץ ספציפי לו אתם זקוקים.
אנו מקפידים על רמת איכות חומרי הגלם שלנו כמו גם על רמת השירות הגבוהה ביותר הנשמרת מזה 75 שנים של אספקת עץ לבעלי מקצוע גדולים וקטנים לפרוייקטים בכל רחבי הארץ.