אספקת עץ

בין אם אתם נגרים או בוני פרגולות במקצועכם ובין אם אתם רק חובבי פרוייקטים העוסקים בעץ ונגרות את העצים עליכם לרכוש אך ורק במחסן המתמחה באספקת עץ איכותי, המחזיק במגוון עצים רחב ובחיתוך על פי הצורך.
אם עדיין לא מצאתם את מבוקשכם במחסני העץ בהם ביקרתם אנו מזמינים אתכם אל מחסן העץ שלנו בדקור עץ, ומבטיחים לכם שירות מקצועי ועץ ברמת האיכות הטובה בעולם.

יש לי ספק אני מסופק

לא בכדי הזכרנו את הצורך בספק עצים קבוע לאנשי מקצוע, לא מעט זמן, אנרגיה ותקציב מתבזבזים בחיפוש אחר מחסן המסוגל לבצע אספקת עץ שוטפת ברמה גבוהה ובליווי צמוד של איש שירות מקצועי.
בעת החיפוש אחר ספק עצים קבוע יש להקפיד ולשמור על הסטנדרטים הבאים: חומרי גלם מהמשובחים ביותר שיש לשוק העצים להציע, דהיינו עצים חתוכים במקצועיות שעברו תהליך שימור ואיטום מפני מזיקים או רטיבות וכו'. מגוון גדול שמאפשר אספקת עץ לפרוייקטים שונים (מעצי אורן המקומיים ועד עץ המייפל המגיע אלינו מעבר לים).
והסטנדרט החשוב מכולם – שירות, כי שירות איכותי ומקצועי המאפשר לכם לשאול את השאלות הנכונות ולקבל תשובות ופתרונות
מעשיים במקום הוא שעושה את כל ההבדל.

מגוון עצים מהארץ ומחו"ל

מבחר העצים המגיע למחסן אספקת העץ שלנו כולל עצים מהארץ ומחו"ל. הייבוא מתבצע על פי הצורך בעזרת שילוח ימי באוניות משא מדרום אפריקה, פינלנד, אמריקה הצפונית ודרום אמריקה. העצים המגיעים מארצות אלו נושאים תכונות שונות מן העצים שאנו מגדלים בישראל כגון האורן או האלון, הם בעלי צבע וגוון שונים וכן רמת חוזק ומידות אחרות לחלוטין.
כל פרוייקט הכולל נגרות דורש עצים בעלי תכונות אופי שונות. מתקיני הפרגולות למשל עושים שימוש רב בעץ האורן, הנחשב זול יחסית וגם חזק ועמיד בטיפול נכון. לעומת זאת יצרני הרהיטים האיכותיים עושים שימוש בעצים מעט יותר אקזוטיים כמו המייפל ובעזרת התכונות הייחודיות להם יוצרים רהיטים בטקסטטורה ובגוון יוצא דופן.

דקור עץ, ספק העצים שלי בישראל

אנו בדקור עץ עומדים לרשותכם לאורך כל הדרך. נגר מקצועי מטעמנו ילווה אתכם בסיור מודרך כבר בביקור הראשון במחסן העץ, יסייע לכם לבצע את הבחירות הנכונות בסוג העץ ויציע לכם שפע של פתרונות יצירתיים.
במקביל תוכלו לבצע הזמנה של עצים ייחודיים, ליהנות מאספקת עץ במשלוח על פי המידות שלכם ואף לייבא במידת הצורך עץ ספציפי לו אתם זקוקים.
אנו מקפידים על רמת איכות חומרי הגלם שלנו כמו גם על רמת השירות הגבוהה ביותר הנשמרת מזה 75 שנים של אספקת עץ לבעלי מקצוע גדולים וקטנים לפרוייקטים בכל רחבי הארץ.