מחסן עץ תל אביב

בחירה במחסן עצים מקצועי לרכישת אספקת העץ השוטפת לבית העסק שלכם היא ככל הניראה ההחלטה החשובה ביותר שתעשו. מחסן עצים בעל מוניטין, המחזיק בצוות מקצועי ובסטנדרטים גבוהים
יעניק לכם חומרי גלם איכותיים לכל פרוייקט שתבחרו. בארץ פועלים עשרות מחסני עץ המספקים עץ כחומר גלם בסיסי לתעשייה בכלל וללקוחות פרטיים בפרט. המחסנים פועלים ומייצרים בכל הארץ, מצפון ועד דרום.
במידה ואתם זקוקים לשירותיו המקצועיים של מחסן עצים במרכז אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, דקור עץ בטלפון מספר: 03-6824347

מגוון עצים במגוון צבעים

אצלנו בדקור עץ, מחסני עץ תל אביב תוכלו ליהנות ממבחר גדול ומגוון ביותר של עצים מהארץ ומכל רחבי העולם. אנו מייבאים את העצים הייחודיים שלנו מפינלנד הרחוקה והקרה וגם מארצות דרום אמריקה החמות.
לכל עץ תכונות משלו, גוון צבע ייחודי, רמת חוזק שונה, דחיסות עץ וטקסטורה ייחודית ועוד. בהנחה ותרצו לשמור על גווניו המופלאים והטבעיים של העץ
תוכלו לבחור ישירות את הגוון הרצוי לכם אך במידת הצורך נוכל לצבוע אותו עבורכם בכל גוון שתבחרו. כל שעליכם לעשות הוא לדעת להתאים את סוג העץ המבוקש לפרוייקט שלכם באמצעות אותן תכונות והצרכים שלכם בעבודה.
במידה ואתם מתקשים לקבל החלטות מקצועיות מהסוג הזה תוכלו להסתייע בצוות הנגרים המקצועי ובעל הניסיון הרב שלנו הפועל כאן בדקור עץ, מחסן עצים תל אביב ועומד לרשותכם.

חשיבות הפיקוח על המסחר בעץ

העץ הוא חומר גלם מיוחד במינו, לא זו בלבד שהכמות הקיימת בטבע אינה מוגבלת (כמו נפט למשל או חומרי גלם אחרים) אלא שניתן אפילו לייצר ממנו עוד על פי הצורך.
הדבר היחיד שמעיב על העובדה המדהימה הזו הוא השימוש הבלתי חוקי הנעשה בחומר הגלם הזה, משמע כורתים אותו ללא הבחנה וללא נטיעה מבוקרת.
על מנת לשמור על כמות ואיכות העצים יש להקפיד על רכישה אך ורק ממחסני עץ בעלי פיקוח והרשאה למכירת עץ מבוקרת, בדיוק כמו אצלנו, בדקור עץ, מחסן עץ תל אביב.

דקור עץ, מחסן עצים במרכז

אנו בדקור עץ עומדים לרשותכם לאורך כל הדרך. נגר מקצועי מטעמנו ילווה אתכם בסיור מודרך כבר בביקור הראשון במחסן העץ, יסייע לכם לבצע את הבחירות הנכונות בסוג העץ ויציע לכם שפע של פתרונות יצירתיים.
במקביל תוכלו לבצע הזמנה של עצים ייחודיים, ליהנות מאספקת עץ במשלוח על פי המידות שלכם ואף לייבא במידת הצורך עץ ספציפי לו אתם זקוקים.
אנו מקפידים על רמת איכות חומרי הגלם שלנו כמו גם על רמת השירות הגבוהה ביותר הנשמרת מזה 75 שנים של אספקת עץ לבעלי מקצוע גדולים וקטנים לפרוייקטים בכל רחבי הארץ.